با توجه به اینکه کشور سنگاپور سیاست های سختی را در برابر صرافی های متمرکز حوزه ارزهای دیجیتال به کار گرفته است، همچنین اقدام به مسدود کردن صرافی های بایبیت و بایننس در این کشور، به زودی سرورهای مجازی سنگاپور از دسترس خارج میشوند.

نکات و راهکارها

1. با توجه به اینکه کشور سنگاپور همانند کشور چین، سختگیری های بی شماری را نسبت به صرافی های ارزهای دیجیتال به کار گرفته است، به احتمال زیاد دیر یا زود این محدودیت ها را برای صرافی های دیگری نیز اعمال میکند لذا بهتر است اگر در صرافی با مدارک این کشور وریفیکیشن انجام داده اید، به سرعت دارایی خود را از این صرافی خارج نمایید همچنین اگر با IP سنگاپور فعالیت میکنید، IP خود را تعویض نمایید و از قسمت Device Management دستگاه هایی که با IP سنگاپور به صرافی متصل شده اند را Delete کنید. ( 24 تا 48 ساعت بعد از تغییر IP و لاگین به صرافی، این کار را انجام دهید.)
2. اگر حساب شما در یک صرافی هنوز وریفای نشده است ولی با IP سنگاپور به آن متصل بوده اید، از نظر ما اگر همین حساب را با IP کشور دیگری باز کنید، مشکلی برای حساب شما پیش نیاید (البته این انتخاب و نظر مجموعه ماست و مسئولیت و عواقب ناشی از انتخاب هرکاربر بر عهده خود اوست.)
3. هیچ کشوری وجود ندارد که شما با قطعیت به سراغ آن بروید و از این مطمئن باشید که دولت و حکومت آن کشور با ارزهای دیجیتال مشکل پیدا نمیکند. بنابر این گزینه جایگزین مطمئنی وجود ندارد. (پیشنهاد ما کشور فرانسه است.)

اگر سرور شما از دسترس خارج شده است، به واحد نصب و راه اندازی سایت درناسرور (در ناحیه کاربری) تیکت بزنید و درخواست کنید از بین کشورهای فرانسه، لهستان یا انگلیس یک سرور جایگزین به شما تحویل دهند.