نکات امنیتی حساب بایننس

لطفا موارد زیر را حتماً جدی بگیرید :

  1. بعد از اتمام فعالیت خود در سایت بایننس و تنظیم orderها در یک وضعیت پایدار قبل از خروج از سرور ، حتماً و حتماً از حساب کاربری خود logout کنید. سختی و دشوار هر بار login کردن را به بهای برقرار کردن امنیت کامل به جان پذیرا باشید.
  2. به هیچ عنوان ایمیل خود را روی سرور مجازی در حالت Login شده رها نکنید. ترجیحاً روی سیستم یا تلفن همراه خود ایمیل هایتان را مدیریت کنید و درنظر داشته باشید اگر روی سیستم خود ایمیل ها را مدیریت میکنید ، اشتباهاً لینک های سایت بایننس را روی سیستم خود (که دارای آی پی ایرانی است) باز نکنید.
  3. حتماً روی حساب کاربری خود برنامه google authenticator تنظیم کنید. برنامه را روی گوشی نصب کنید و سریال بازگردانی را در یکجای امن یادداشت کنید. درنظر داشته باشید که بهتر است از افزونه google authenticator موجود به روی مرورگر chrome استفاده نکنید.
  4. اگر سرمایه زیادی در بایننس دارید ، در صورتی که بازار دچار یک ریزش شدید شد و شما به هر دلیلی به سرور دسترسی نداشتید ، تا حد ممکن با vpn وارد حساب کاربری خود نشوید و اگر وارد شدید ، از vpn که ip آلمان دارد استفاده کنید.
  5. اگر رباتی خریداری کرده اید و به آن api حساب بایننس خود را معرفی کرده اید ، بهتر است در مواقعی که ربات خاموش است ، یا از آن استفاده نمیکنید ، api خود را غیر فعال یا حذف کرده و در استفاده های بعدی مجدداً بک api token و secret key جدید بسازید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *